درباره ما

تاریخچه

شرکت مهندسی کاوش پردازان برسا به همت جمعی از کارشناسان و متخصصان علوم فناوری اطلاعات وارتباطات،با هدف ارائه خدماتی نوین ،بر پایه تکنولوژی برتر و به منظور ارائه خدمات این حوزه در کشور شروع به فعالیت نموده و راه پر فراز و نشیب رشد و پیشرفت در این عرصه پیموده است. اهداف مدیران متعهد و همکاران متخصص ما بر شناخت نیازهای مشتریان و ارائه خدمات بهینه مبتنی بر پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا به سراسر کشور می باشد.شرکت مهندسی کاوش پردازان برسا مفتخر است با بهره گیری از دانش کارشناسان و متخصصان مجرب خود ، زمان ارائه خدمات ،سیستم فروش تجهیزات و زیرساخت شبکه، نصب و راه اندازی و همچنین خدمات پس از فروش را به حداقل رسانده و برای جلب رضایت جامعه ی مشتریان خود در سراسر کشور گامی محکم و استوار بر داشته است .

بازاریابی و توسعه

گروه مدیریت بازارایابی و توسعه مهندسی کاوش پردازان برسا با هدف گسترش حوزه فعالیت ، تسریع در ارائه محصولات و خدمات در کمترین زمان ممکن در سرتاسر کشور با برنامه ریزی بلند مدت در حال فعالیت می باشد ، که در این راستا اعطای نمایندگی به خوشنامان این بازار که از دانش و مهارت فنی مناسب بهره مند بوده و متعهد به شعار مشتری مداری ،شرکت برای ارائه هر چه بهتر محصولات می باشند را در دستور کار خود قرار داده است .

جامعه مشتریان مهندسی کاوش پردازان برسا

مشتری مداری و تأکید بر منافع مشتریان در رأس اهداف و برنامه ها و شعارهای شرکت قرار دارد . در سایه چنین تفکری این شرکت همواره کوشیده است با مشتریان خود تعامل سازنده و همکاری مناسبی داشته باشد. این سازمان با استفاده از تئوریهای جدید ارتباط با مشتری و اجرایی کردن شعار فوق (مشتری مداری) توانسته رضایت اغلب مشتریان خود را کسب نماید.


افزودن به لیست علاقه مندی های من افزودن به لیست علاقه مندی های من

اطلاعات مجموعه

نشان تایید هویت

اعضایی که دارای نشان تایید هویت تجارت الکترونیک اول می باشند کسب و کارهایی هستند که توانسته اند روال های احراز هویت حقوقی و فیزیکی دریافت نشان تایید هویت را با موفقیت پشت سر بگذارند
نام : کاوش پردازان برسا
آدرس : دفتر مرکزی: ایران-تهران-تهران-میدان دکتر فاطمی - ابتدای خیابان جویبار - کوچه میرهادی غربی - پلاک30 -طبقه اول
تاریخ ثبت : 1390/01/24
شماره ثبت : 401245
مدیریت قانونی : جناب آقای هادی حسینی
سال عضویت : 1393
تاریخ صدور نشان : 1396/06/08
تاریخ انقضای نشان : 1397/06/08
تاریخ آخرین به روزرسانی : 1396/06/08
تاریخ آخرین ویروس اسکن وب سایت : 1396/09/03

معامله ای مطمئن با اعضای ویژه و دارای نشان! اطلاعات بیشتر

اطلاعات تماس کاوش پردازان برسا

آدرس : دفتر مرکزی: ایران-تهران-تهران-میدان دکتر فاطمی - ابتدای خیابان جویبار - کوچه میرهادی غربی - پلاک30 -طبقه اول

تلفکس : 021-88895381

وب سایت : www.barsait.com


جستجو درمحصولات

2335647.jpg


شبکه های اجتماعی

ارتباط با ما

موبایل : -

تلفن : -

فکس : -

تلفکس : 021-88895381

وب سایت : www.barsait.com